Wyczarować komfortową przestrzeń

Światło ożywia naszą przestrzeń. Jasne górne oświetlenie jest niezbędne do oświetlenia całego pokoju, ale często to oświetlenie boczne jest najważniejsze. Jak wybrać lampy stołowe, które podkreślą charakter wnętrza?

Wyczarować nastrój

Salon to miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu. Odpoczywając wieczorem warto zadbać o stworzenie nastroju, który pomoże się zrelaksować i odetchnąć po trudach dnia. W takiej sytuacji bardzo ważne jest odpowiednie, nastrojowe światło.

4concepts lampy, które można umieścić na komodzie, czy stoliku w rogu pokoju stworzą klimatyczne, delikatne światło, które w subtelny sposób oświetli pokój. Ważne jest, by światło nie było zbyt intensywna. Oświetlenie 4 concepts jest delikatne i nastrojowe. Lampa z dużym kloszem idealnie wpisze się w nowoczesną, jak i klasyczną przestrzeń. Zapewni delikatne, stłumione światło wprowadzając harmonijny nastrój.

4concepts producent oświetlenia koncentruje się na stworzeniu lamp o szklanej podstawie, które idealnie wpisują się w eleganckie, wysmakowane wnętrza, których właściciele cenią wyszukane dodatki – zobacz na elampy.pl. Ich zadaniem jest wyczarowanie jedynej w swoim rodzaju, niepowtarzalnej atmosfery.

Gdzie umieścić lampy?

Chcąc stworzyć klimatyczne wnętrze warto postawić na światło rozproszone. Ustawiając 4conspects lampy na komodzie, czy stoliku, który znajduje się w rogu pokoju można uzyskać rozproszone światło, które będzie ciepłe i przytulne.

Ustawiając lampy na komodzie możemy ustawić je symetrycznie na dwóch końcach. Uzyskamy wtedy światło, które równomiernie rozchodzi się po pokoju. Ciekawym sposobem na osiągnięcie eleganckiego efektu jest wykorzystanie dwóch identycznych lamp o różnych rozmiarach. Warto ustawić je obok siebie, rezygnując z innych elementów dekoracyjnych.

Warto również pamiętać o ustawieniu lampy na stoliku, który znajduje się w pobliżu sofy. W ten sposób stworzymy nie tylko subtelne pomieszczenie, ale również praktyczny kącik, w którym można zagłębić się w lekturze ulubionej książki.