oswietlenie

Standard europejski w lampach i oświetleniu

Lampy Philips sprawdzą się w prywatnych zastosowaniach. Wiele sprzętu oferowanego przez firmę to stylowe oświetlenie domowe. Trzeba zauważyć, że firma specjalizuje się też w zastosowaniach usługowo-przemysłowych oświetlenia. W zbiorze są produkty, jak: liniowe systemy oświetleniowe czy modułowe, projektory; tzw. High-baye, oprawy typu belka czy oprawy do pomieszczeń sterylnych.

Philips oświetlenie do wewnątrz

Lampki biurkowe

Jednym z klasycznych zastosowań lamp jest lampka biurkowa. Pozwala oświetlić tekst, nad którym trzeba popracować lub pozwoli skierować światło na książkę. To sprzęt praktyczny zarówno w pokoju dziennym, jak sypialni czy w pokoju pracy. Ten producent zwraca uwagę ciekawymi funkcjami zastosowanymi również w takim rodzaju oświetlenia. Jeden z modeli ma regulowanie natężenia światła za pomocą regulatora przyciemniającego. To jest rzecz opcjonalna tej lampki biurkowej LED, którą można dołączyć do zestawu. Złota i efektowna lampka biurkowa posiada specjalne soczewki 1 x 11 W, które mają możliwość czterostopniowego przyciemniania i rozpraszają światło.

Produkt umożliwa ponadto korekcję barwy włączonego światła, to znaczy jego zmianę przez

ciepłą biel o 2700 K po jasne dzienne światło o 6500 K. To wpływa na ochronę oczu podczas pracy wraz z zastosowanym parametrem 1000 Lux. Produkt wykonany jest z odlewu aluminiowego, jest dzięki temu stabilny (2,895 kg). Lampka może być mocowana za pomocą klipsa w zestawie. Gwarancja na nią wynosi aż pięć lat.

Philips producent oświetlenia ma produkty dostępne w niższej grupie cenowej. Inną propozycją lampki biurkowej jest model w cenie 100 zł: w kolorze niebieskim lub beżu. Jest z plastiku, jednak praktycznym, funkcjonalnym i ciekawym patentem w niej jest metalowe, sprężynowe ramię. Pozwala swobodnie kształtować zakres nachylenia. Lampka jest sprzedawana z energooszczędną żarówką eko. Światło jest jasne (ciepła biel) i skupione. Lampka waży 1,2 kg; ma wysokość 29,3 cm. Gwarancja wynosi dwa lata. Więcej informacji tutaj: https://www.elampy.pl/291-philips