lampa z rattanu

Jakie są zalety lamp z rattanu?

Rattan jest materiałem naturalnym. Jego zaletą jest to, że jest mocny i lekki, nie boi się kompresji, jest miękki i sprężysty. Wykonane z niego oświetlenie rattanowe jest również bardzo trwałe.

Zaletą jest jedna, naturalna ochrona środowiska

Chociaż lampy z rattanu mogą być barwione w różnych kolorach, pokazując różne efekty kolorystyczne, większość oświetlenia rattanowego na rynku zachować oryginalny kolor rattanu, a tylko powierzchniowe leczenie oleju na powierzchni może znacznie zmniejszyć produktów chemicznych. Powoduje to zanieczyszczenie środowiska. Dlatego też, w porównaniu z innymi produktami LED, ochrona środowiska oświetlenia rattanowego jest stosunkowo wysoka.

Sztywna tekstura rattanu

Rattan jest gęstym, mocnym, lekkim i sztywnym materiałem naturalnym, który nie boi się ściskania, nacisku, miękkości ani elastyczności. Oświetlenie rattanowe, w którym zastosowano nowoczesne rzemiosło, zachowuje wiele zalet rattanu. Rattan jest elastyczny i ma miękki dotyk, gdy jest używany, a lekkie ciągnięcie i ściskanie nie uszkodzi mebli rattanowych.

Lekki i wygodny materiał

Oświetlenie rattanowe z prętów rattanowych wygląda bardziej wytrzymale i wykwintne w wyglądzie. Nadaje się na balkony, do kącików wypoczynkowych, salonów lub sypialni o ograniczonej przestrzeni. Wygląda wyrafinowanie i prosto. Chociaż istnieje wiele zalet rattanu, jeśli nie jest traktowany z większą ostrożnością, to nadal będzie miał problemy, takie jak blaknięcie, suszenie, wypaczanie, wyboczenie, pękanie, osłabienie i oderwanie. To również wymaga od nas, aby zwrócić uwagę na pozycjonowanie rattanowych lamp artystycznych.