lampa boho

Stylowe lampy boho

Lampy boho odznaczają się naturalnością, ciekawą formą i delikatną kolorystyką. Lampy tego typu zamontujemy nad stołem w jadalni, czy też w salonie. Rattanowy dodatek wiszący nad sofą zaprezentuje się oryginalnie. Nie zapominajmy o tym, że lampy boho to także dobra opcja do wnętrz etnicznych, czy też urządzonych w stylu urban jungle. Czym odznacza się takie rozwiązanie? Jak czyścić lampy boho? O czym pamiętać podczas doboru?

Jak wyczyścić lampę boho?

Jeśli zależy nam na naturalnej aranżacji, postawić warto na oryginalne lampy z trzciny. Plecione ręcznie wyroby zaprezentują się wyjątkowo i zachwycą nas dbałością o każdy szczegół. W przypadku lamp z wikliny lub z rattanu na uznanie zasługuje łatwość czyszczenia. To materiały naturalne, którym nie jest straszna wilgoć. Klosze z łatwością zdemontujemy i sprawnie wyczyścimy pod wodą. Warto skorzystać ze szczoteczki i poczekać, aż produkt wyschnie. Podczas zakupu lampy nie należy zapominać o:

lampa boho
  • dobrej jakości,
  • dopasowaniu do wnętrza,
  • unikalnym designie,
  • spełnieniu swoich oczekiwań,
  • ciekawych wzorach i kolorach,
  • naturalności i ekologii,
  • wytrzymałości. 

Ekologiczne lampy boho

Okazuje się, że ręcznie plecione lampy doskonale wpisują się w trend eko w aranżacji wnętrza. To materiały pozyskiwane bezpiecznie dla środowiska. W dzisiejszych czasach dbanie o naturę jest niezwykle ważne dla wielu osób. Dobierając wiklinę do domu z pewnością stawiany na ograniczenie produkcji tworzyw sztucznych i naturalne rozwiązania. Lampy są nie tylko modne, lecz także przyszłościowe. Takie dodatki to inwestycja na długi czas. 

Wiklina i rattan dobrze będą się komponować z naturalnymi dzianinami i tkaninami. W salonie można je połączyć z lnianymi dywanikami i bawełnianymi poduszkami. W kuchni natomiast dominować powinna prostota. Na uznanie zasługują kremowe dodatki i meble w naturalnym odcieniu drewna. 

Lampa boho to połączenie ekologii i ponadczasowego stylu. Nie bez powodu jest spotykana w wielu miejscach, gdzie zależy nam na naturalności.