Satel manipulatory

Manipulatory Satel- bezpieczeństwo i wygoda

Założenie firmy oraz zbudowanie lub kupno domu, zawsze wiąże się z ogromną ilością pracy, tym samym zarówno jedno jak i drugie jest dużym powodem do dumy. Niestety z posiadaniem nieruchomości albo lokalu, związane są także nieprzyjemne incydenty- włamania, awarie, pożary. Wystarczy chwila nieuwagi aby stracić to, na co pracowało się przez wiele lat. Czy można uchronić się przed takim nieszczęściem? Tak, można. Wystarczy wyposażyć obiekt w manipulator Satel i zainwestować w moduły bezpieczeństwa.

Do czego służy manipulator?

Alternatywna nazwa tego urządzenia to centrala alarmowa. Manipulator Satel służy do obsługi systemów bezpieczeństwa „Integra”. Charakteryzuje się w tej kwestii dużą wszechstronnością, może być połączony z wieloma czujnikami, które trzymają wartę przez 24 godziny na dobę. Dodatkowo będzie bez problemu współpracować z programem GUARDX.

Manipulator może zostać również wykorzystany do zautomatyzowania domu. Z poziomu intuicyjnego oraz prostego w obsłudze monitora, da się zarządzać między innymi bramą od garażu, roletami, ogrzewaniem czy oświetleniem.

Satel manipulatory

Łatwy odczyt danych oraz funkcjonalność

Manipulator Satel nie tylko jest banalnie prosty w obsłudze, ale oferuje także szereg udogodnień, które są pomocne przy przekazywaniu informacji. Wśród nich można wyróżnić:

  1. Podświetlany wyświetlacz oraz klawiatura
  2. Diody LED informujące o stanie systemu
  3. Ostrzeżenia dźwiękowe o zdarzeniach (Użytkownik sam wybiera które zdarzenia mają być sygnalizowane akustycznie)

Funkcje manipulatora są niemal nieograniczone, jest tylko jedna blokada na którą może natknąć się użytkownik. Rola, jaką będzie odgrywała centrala alarmowa, jest zależna od budżetu przeznaczonego na zakup modułów ochronnych. Dzięki temu nie trzeba przeznaczać od razu kolosalnych sum na pełną ochronę, na początku można się wyposażyć w podstawowe zabezpieczenia i rozwijać je z biegiem czasu.